Építőipari projektvezető állás Székesfehérváron

Mi, az Ablakszerker Kft. - a GABO ablakok gyártójaként - közel 20 éve meghatározó szereplője vagyunk a magyarországi nyílászáró piacnak. Prémium nyílászáró megoldásaink viszontláthatók Budapest, Balaton és Velencei-tó családi házain, társasházain, továbbá ipari-, szolgáltató és sportberuházásain. Főbb termékeink: alumínium és műanyag homlokzati nyílászárók (bejárati ajtók, emelő-toló teraszajtók, erkélyajtók és ablakok), valamint árnyékolástechnikai megoldások (zsalúzia, redőny, textil).

Székesfehérvári központi irodánkba keresünk egy tapasztalt kollégát az alábbi munkakörbe:

Projektvezető

Feladatok

  • beépítés helyszínek operatív vezetése
  • munkaterületek átadása, műszaki átadás-átvételek lebonyolítása
  • alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • műszaki tartalom megvalósulásának ellenőrzése
  • E-építési napló vezetése, ellenőrzése
  • kivitelezési projektek adminisztratív feladatainak ellátása
  • kivitelezés időbeli szervezésének tervezése, aktualizálása
  • nyílászáró tervező programok alkalmazása
  • tervrajzok, előírások értelmezése
  • munkavédelmi és egészségvédelmi előírások betartatása

Elvárások

  •  műszaki affinitás, érdeklődés új technikák és technológiák felé
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • magabiztos megjelenés, pozitív szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  •  nyílászáró és árnyékolástechnikai ismeretek
  • magasépítő technikus/mérnök végzettség
  • felelős műszaki vezető, építési műszaki ellenőr végzettség

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő hazai vállalatnál
  • szakmai oktatások, továbbképzések és közel 20 éves nyílászáró gyártói tapasztalat
  • versenyképes jövedelem és európai szintű munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános