Munkalehetőség elemző/tanácsadó/szakértő munkakörbe Székesfehérváron

Bertók Ferenc Egyéni vállalkozó
Székesfehérvár
Nettó 200 000 Ft - 800 000 Ft / hónap
2019. 10. 28.

Magyarország leginnovatívabb pénzügyi közvetítője a megnövekedett ügyféligények miatt új kollégákat keres banki,és biztosítási területre székesfehérvári irodájába!

A Marathon Insurance Zrt. / Federal Credit Union Zrt. cégcsoport pályakezdők és tapasztalattal rendelkező szakemberek, csapatok, vagy kisebb közvetítő cégek jelentkezését is várja.

Jelentkezni a +3630/ 77 618 26-os telefonszámon,vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

elemző/tanácsadó/szakértő:

  • figyelemmel kiséri a bankpiac,biztosítás piac változásait,számol,értékel,véleményt alkot,az ügyfelek igényeit felméri ( egy éven belül többet fog tudni a piacról,mint egy több éve a bankban,vagy biztosítónál dolgozó kolléga),valamint támogatja a weboldal/applikáció fejlesztésének előkészítését

Elvárások

Természetesen van néhány elvárásunk is:

  • felsőfokú végzettség , vagy középiskolai érettségi, plusz MNB hatósági vizsga
  • logikus gondolkodás a pénzzel kapcsolatban ( ez egy kicsit nehezebb,mint első olvasásra tűnik )
  • dinamikus,nyitott személyiség,pozitív hozzáállás,csapatmunka képessége
  • precizítás
  • jó kommunikációs képesség írásban és szóban
  • elengedhetetlen a gyors és magabiztos számítógép használat

Előnyök

  • jogosítvány,angol nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • igényes kulturát munkakörülmények
  • fiatalos,lendületes csapat
  • kíváló munkahelyi környezet
  • gyors szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes kompenzáció

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Közép vezető