Egészségügyi asszisztens állás Székesfehérváron

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt székesfehérvári plazmaferezis centrumába EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS (Székesfehérvár) munkakörbe munkatársat keres.

Feladatai:

  • Vérplazma levétele (plazmaferezis elvégzése)
  • A vérplazma levételéhez szükséges gépek kezelése (betanítást követően)
  • Plazmaadáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Folyamatos együttműködés a kollégákkal
  • A központ szolgáltatási színvonalának megteremtése, majd megtartása és fokozása
  • Felmerülő problémák kezelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú OKJ-s egészségügyi szakképesítés
  • Érvényes ENKK által kiadott működési engedély és MESZK kártya
  • Vénaszúrási tapasztalat
  • Átlagon felüli kommunikációs képesség
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Dinamikus munkavégzés
  • Kiemelkedő empátia és monotonitástűrő képesség
  • Gyógyszeriparban elvárt nagyfokú precizitás

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások, motivációs rendszer
  • Multinacionális vállalati háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Teljes körű oktatás
  • Megbecsültség
  • Dinamikus csapat

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett releváns munkatapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk „EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS - SZÉKESFEHÉRVÁR” jeligére!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos