Titkárnőt keresünk Székesfehérváron

Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő cégcsoportja, kiemelkedő szakmai háttérrel

TITKÁRNŐ

pozícióban felvételt hirdet.

Ha szeretne egy fiatalos, lendületes csapat részese lenni, ahol hosszú távú munka és fejlődési lehetőséget, szakmai elismerést kaphat, ahol prioritás a kiszámíthatóság, az önmegvalósítás

JELENTKEZZEN HOZZÁNK

Feladatok

  • támogatja a szervezet adminisztratív munkáját a klasszikus titkársági teendőkkel
  • hivatalos levelek megfogalmazása
  • vendégek fogadása
  • postai küldemények rendezése
  • számlák iktatása
  • utazásszervezés, megbeszélések szervezése
  • ügyintézési feladat
  • proaktív jelenlét a rendezvények szervezésében és sikeres lebonyolításában
  • közreműködés rendszeres és eseti riportok összeállításában
  • prezentációk készítése
  • szerződések nyomon követése

Elvárások

  • magabiztos és folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • jól ért az Office Word, PowerPoint és Excel használatához
  • kitűnő gépírási ismeretekkel, titkársági gyakorlattal rendelkezik
  • emberközpontú segítőkész, vidám és udvarias  természet

Előnyök

  • esetleg más idegennyelv ismerete előny

Amit kínálunk

  • biztonság, stabilitás
  • változatosság
  • modern munkahely
  • támogató, barátságos cégkultúra, proaktív csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!