Raktározás, logisztika

Raktáros/targoncavezető munka Székesfehérváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
2019. 09. 19. 09:22

Raktáros/targoncavezető

  • Fényképpel ellátott önéletrajzokat várjuk email címünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 8000 Székesfehérvár, Szèchènyi Út. 94

Feladatok:

  • Beérkező áruk kamionról való lerakodása és betárolása
  • A beérkező áruk mennyiségének, minőségének és egyéb adatainak ellenőrzése
  • A kiszállításokkal összhangban a késztermékek rakodásra való előkészítése, valamint azok kamionra rakodása
  • Kimenő megrendelések komissziózása
  • Targoncázás
  • Leltározás
  • Raktári adminisztráció

Elvárások:

AMILYENNEK AZ ÚJ MUNKATÁRSUNKAT ELKÉPZELJÜK:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély (opcionàlis)
  • B kategóriás jogosítvány​​​​​​​
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás!

Amit kínálunk:

AMI NÁLUNK VÁRJA AZ ÚJ MUNKATÁRSUNKAT:

  • Stabil, nagy múltú vállalati háttér
  • Összetartó csapat, családbarát cégkultúra
  • Munkaidő hétfőtől péntekig 8-17 óráig