Álláslehetőség műszaki előkészítő pozícióban Székesfehérváron

Cégünk építőipari generál kivitelezéssel foglalkozó magyar hátterű cég, mely székesfehérvári irodájába keresi

  • műszaki előkészítő

A fényképes önéletrajzokat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével, vagy személyesen, előzetes egyeztetés alapján.

Elérhetőség: Peresztegi-Nagy Nikolett, 06-70/624-6811

Hétfőtől-Csütörtökig: 08:00-16:30-ig

Pénteken: 08:00-15:00-ig

Feladatok

  • Tervolvasás (DWG, Autocad, PDF)
  • Anyagrendelések lebonyolítása
  • Árajánlatok bekérése, készítése, elemzése
  • Ártükör készítése
  • Költségvetések, sávos műszaki ütemtervek készítése
  • Terc program használata
  • Kapcsolattartás a beszállító partnerekkel, alvállalkozókkal szükség szerint
  • Felmérések, elszámolások, teljesítés igazolások készítése

Elvárások

  •  Minimum OKJ-s vagy technikusi végzettség, a pozícióhoz tartozóan
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel felhasználó szintű ismerete)
  • Önállóság, Precizitás, Megbízhatóság
  • Tapasztalat min. 5 év
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök

  •  „B” kategóriás jogosítvány

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!