Velence Resort & Spa**** munkatársat keres főpincér munkakörbe

A Velencei-tó partján elhelyezkedő 4 csillagos szálloda pályázatot hirdet Főpincér pozíció betöltésére!

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy postai úton a VRS Part HOTEL Kft., 2481 Velence, Béke u. 57. címre.

Érdeklődni hétköznap 8-16 óra között a 22/589-940-es telefonszámon lehet!

Feladatok

  • Vezető szerep az étkezések lebonyolításában
  • A számlázással és pénzkezeléssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • A’la carte étkeztetés
  • Vendégek fogadása, tájékoztatása, kiszolgálása
  • Étkezések után az F&B területek rendbetétele
  • A kiválasztott ételek, italok felszolgálása, értékesítése

Elvárások

  • Szakképzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Rugalmas munkaidő vállalása
  • Átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Udvarias, vendégcentrikus magatartás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Erős csapatjátékos szellem
  • Megbízhatóság
  • Elhivatottság
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás

Előnyök

  • Más idegen nyelv ismerete
  • HostWare Hotel Software ismerete

Amit kínálunk

  • A régióban kiemelkedő bérezés
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Előrelépési lehetőség
  • Munkába járás térítése a törvény által előírtak szerint
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott