Ausztriai munkalehetőség víz-fűtés-légtechnika szerelőnek

Kriványi Építő Kft.

Bruttó 350 000 Ft - 450 000 Ft / hónap
2019. 06. 19.

Ausztriai szerelő csapatunk erősítésére keresünk gyakorlott szerelőket.

Több éve jelen vagyunk Burgenlandi építkezéseken és hosszútávú szerződéseink vannak.

A nyelvtudás előny de nem feltétel.

Munkaidő teljes 8 órás bejelentett állás.Hétfőtől - péntek 12.00-ig.

A határ közeli munkahely lehetővé teszi a hazajárást minden hétvégén amelynek költségeit cégünk viseli.

Józan életű munkájára adó jelentkezőket várunk.

Fizetés kiemelkedő teljesítmény arányos prémium rendszerben.

Jelentkezni rövid bemutatkozással vagy önéletrajzzal lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy telefonon időpontot egyeztetni a személyes találkozásra: +3670/ 94 067 16

Feladatok

  • Kis csoportokban (2-3 fő) szerelési munkák elvégzése a kapott tervrajzok alapján a helyi építésvezető irányitása mellett.

Elvárások

  • Szakirányú szakmunkás végzettség,gyakorlat.

Előnyök

  • Német esetleg angol alapszintű nyelvtudás előny de nem feltétel.
  • Targoncás jogositvány.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő versenyképes fizetés,szállás,a ki és haza utazási költségek teljes körű  átvállalása céges járművekkel..

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!