Vállalatunk Maintenance Engineer munkakörbe keres agilis, ambiciózus munkatársat

Vállalatunk ’Maintenance Engineer’ munkakörbe keres agilis, ambíciózus, tanulékony munkatársat.

Informatikus/Szerelésvezető, beruházástervező

Angol nyelvtudás kommunikációs szinten szükséges. (Érteni kell angol nyelvű beüzemelési útmutatókat, külföldi továbbképzéseken az előadásokat, valamint külföldi partnerekkel való kommunikáció is mindennapos)

Alap szintnél magasabb informatikai ismeret szükséges, ezen felül műszaki dolgok iránti affinitás.

Felsőfokú iskolai végzettség nem követelmény, de előny, ha felsőfokú műszaki iskolában megfordultál már. (mérnökinformatikus, gépészmérnök stb.)

Vállalatunk küldetése, hogy biztosítsuk azt a szakértelmet és technológiát a tejipar számára, amellyel fokozni tudja termelékenységét, jövedelmezőségét és versenyképességét. Küldetésünk folyamatos végrehajtása segít minket abban, hogy véghez vigyük víziónkat, miszerint a lehető leghatékonyabbá tegyük a tejtermelést.

Vállalatunk jövőképe, hogy a tejtermelést a lehető leghatékonyabbá tegyük világszerte. Minden erőnkkel segítjük ügyfeleinket a leghatékonyabb tejtermelés és tejfeldolgozás elérésében, ezzel fokozva telepük vagy tejüzemük jövedelmezőségét. Szuperordinált célunk, hogy partnereink úgy tekintsenek ránk, az AgroMilk-re, mint az a vállalat, aki segíti őket még sikeresebbé válni, innovatív technológiákon és magas színvonalú szolgáltatásokon keresztül.

Amennyiben úgy érzed, be tudsz illeszkedni ambiciózus csapatunkba, és sajátodként tudod kezelni missziónkat, valamint víziónkat ne habozz jelentkezni, és látogass meg minket egy beszélgetés keretében.

Jelentkezés a 06/22/397-187 telefonszámon, Boródi Anita-nál egyeztetés után, a 8000 Székesfehérvár, Tasnádi u. 48. szám alatt.

Feladatok

Amilyen feladatkörre keresünk munkatársat:

  • Informatikus (vállalatunk által forgalmazott telepirányítási szoftver/szoftverek használatának oktatása, karbantartása)
  • Szerelésvezetés, Beruházástervezés

Elvárások

Amit elvárunk:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Alap szintű műszaki ismeretek, és érdeklődés (speciális tudás munka közben elsajátítható)
  • Ügyfelekkel való kedves, barátságos hangnemben való kommunikáció
  • Időnként külföldi kiküldetések (továbbképzésekre, szervízvezetőként stb.)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés + rendszeres teljesítmény alapú premizálás
  • Céges autó
  • Haladószellemű cégvezetés, célorientált és nyitott menedzsment team
  • Kreativitást igénylő munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!