Személyi edző állás Székesfehérváron

Testébresztő Kft.
Székesfehérvár
Bruttó 200 000 Ft / hónap
2019. 05. 20.

Személyi edző állás

Bővülő csapatunkba keresünk jó kommunikációs képességgel bíró, empatikus, rugalmas, munkája iránt elkötelezett edző kollégát teljes munkaidőben fix bérezésért!

Nem baj, ha kezdő vagy, éppen most készülsz edzőnek, ha szeretnél jó csapatban dolgozni, akkor jelentkezz!

Jelentkezni, a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet fényképes önéletrajzzal!

Feladatok

  • Edzések tartása, terem rendbentartása,vendégek tájékoztatása.

Elvárások

  • Okj edzői végzettség, pozitív személyiség, nyitottság a rapid, ems edzésekre

Előnyök

  • Nyitott, pontos, rendszerető, tanulni akaró személyiség.

Amit kínálunk

  • Családias légkör, tényleges edzői munka,új edzés módszerek elsajátítása, korlátlan edzés lehetősége.
  • Továbbképzések, munkaruha.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok