Műszaki előkészítő munkatársat keresünk székesfehérvári építőipari céghez

Szeretnél olyan fejlődő és bővülő cégnél dolgozni, ahol értékelik a véleményed, nyitottságod a tanulásra, ahol izgalmas feladatok várnak és befogadó, támogató csapat segíti a munkádat? Csatlakozz hozzánk!

26 éves cégünk mérföldkőhöz érkezett. Hamarosan birtokba vesszük új főhadiszállásunkat, a Klaszbau Építő Központot, ahol az építőipar több területét fejlesztve kapacitásunkat növeljük.

Amennyiben csapatunkat választod, lehetőséged van egy új, hatékony rendszer kialakításának formálására, valamint méretében és funkciójában változatos magasépítési projektetekben való közreműködésre.

Feladatok

  • Tervek számolása
  • Anyaglisták készítése
  • Árajánlatok készítése, ártárgyalások lebonyolítása
  • Anyagrendelés
  • Ütemtervek készítése
  • Az építési folyamatok összehangolása az építésvezetővel közösen
  • E-napló ügyintézés

Elvárások

  • Szakirányú középfokú/technikusi képesítés
  • ArchiCad ismeret
  • Csapatszellemű, együttműködő magatartás
  • Fejlődésre való törekvés

Előnyök

  • Építészmérnöki/Építőmérnöki diploma BSC/MSC

Amit kínálunk

  • Kreativitást, önállóságot biztosító munkakör
  • Szakmai fejlődés
  • Fiatalos, egymást segítő csapat, baráti hangulatú munkahelyi légkör
  • Vonzó juttatási csomag

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!