Székesfehérváron vevőszolgálati referens állás 4 órás részmunkaidőben

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft pályázatot hirdet Vevőszolgálati referens pozíció betöltésére.

Napi 4 órás munkaidő 14:00-tól 18:00-ig.

Diákmunka, másodállás vagy akár nyugdíj mellet is végezhető.

FELADATOK:

  • a vállalat kereskedelmi képviselőivel és munkatársaival, valamint a megrendelőkkel való folyamatos kapcsolattartás telefonon és e-mailen keresztül,
  • rendelésfelvétel,
  • vevői észrevételek, panaszok rögzítése, megoldások koordinálása,
  • együttműködés a vállalaton belüli társterületekkel a felmerült vevői észrevételek gyors és ügyfélszemléletű megoldása érdekében,
  • feladatkörhöz kapcsolódó teljes körű adminisztráció végzése,
  • információszolgáltatás a termékekről és árajánlatok küldése,
  • szoros kapcsolattartás, együttműködés képviselőinkkel, munkájuk segítése.

ELVÁRÁSOK:

  • kereskedelmi szemlélet,
  • kiváló kommunikációs képesség és hatékony szervezőképesség, precíz munkavégzés,
  • magas fokú konfliktuskezelő képesség, stressz tűrés
  • megoldás centrikus szemlélet, határozottság.

ELŐNYÖK:

  • vállalatirányítási rendszer ismeret,
  • bármilyen telefonos ügyintézői, vevőszolgálaton szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
  • füstmentes munkahely,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • folyamatos innováció,
  • azonnali munkakezdés,
  • előrelépési lehetőséget biztosító életpálya modell.

 További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

  1. Sportrendezvények
  2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  3. Dolgozói bankszámla vezetés
  4. Modern konyhák
  5. Modern irodák
  6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  7. Dolgozói tájékoztatás
  8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  9. Nyaralási lehetőség
  10. Egészségmegőrzés
  11. Alapítványi segítség
  12. Céges családi nap

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános