Projekt műszaki előkészítő munka Székesfehérváron

Mi, az Ablakszerker Kft. - a GABO ablakok gyártójaként - közel 20 éve meghatározó szereplője vagyunk a magyarországi nyílászáró piacnak. Prémium nyílászáró megoldásaink viszontláthatók Budapest, Balaton és Velencei-tó családi házain, társasházain, továbbá ipari-, szolgáltató és sportberuházásain. Főbb termékeink: alumínium és műanyag homlokzati nyílászárók (bejárati ajtók, emelő-toló teraszajtók, erkélyajtók és ablakok), valamint árnyékolástechnikai megoldások (zsalúzia, redőny, textil).

Székesfehérvári központi irodánkba keresünk egy tapasztalt kollégát az alábbi munkakörbe:

Projekt Műszaki Előkészítő

Feladatok

  • Részvétel projekt munkák felkutatásában
  • Beruházó, kivitelező partnerekkel napi kapcsolattartás
  • Árajánlatok, megrendelések teljes folyamatának kezelése
  • Projektek adminisztratív feladatainak elvégzése
  • Hatékony, proaktív együttműködés a cég többi területével

Elvárások

  • Minimum középfokú szakmai végzettség (építőipari, kereskedelmi)
  • Műszaki fogékonyság, precizitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, stressztűrés
  • Magabiztos megjelenés, pozitív szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előnyök

  • Kereskedelmi képviselői tapasztalat
  • Építőipari tapasztalat, élő kapcsolati rendszer
  • Nyílászáró és árnyékolástechnikai ismeretek
  • Releváns felsőfokú végzettség, idegennyelv ismeret

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő hazai vállalatnál
  • szakmai oktatások, továbbképzések és közel 20 éves nyílászáró gyártói tapasztalat
  • tapasztalatnak és céloknak megfelelő piacképes bérezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!