Székesfehérvári diákoknak munkalehetőség kiemelt órabérrel

Nebuló-Meló Iskolaszövetkezet
Székesfehérvár
Nettó 935 Ft - 1 020 Ft / óra
2019. 01. 14.

Alkalmi pénzkereseti lehetőség székesfehérvári diákoknak: légy a rendezvényes csapatunk tagja, vállalj munkát kiemelt órabérrel!

Munkaidő:

  • rendezvénytől függően, előre egyeztetett beosztás alapján (délutáni és esti órákban, alkalmanként 5-7 óra munkavégzés, akár iskola melett is)

Dolgozz együtt a barátaiddal, hívd őket is!

Jelentkezésedet várjuk, a "Jelentkezem" gombra kattitnva, „Székesfehérvár” tárgymegjelöléssel!

A későbbi lehetőségekről heti rendszerességgel küldünk munka értesítőket a nálunk dolgozó diákoknak, érdeklődni a fenti elérhetőségen lehet!

Feladatok

  • Sporteseményeken közönségtéri büfékben kiszolgálás; kasszázás vagy háttér feladatok ellátása (üdítőtöltés, szendvicskészítés)

Elvárások

  • Betöltött 16. életév
  • Nappali tagozatos, aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Konszolidált megjelenés, udvariasság

Előnyök

  • Egészségügyi kiskönyv megléte - ha nincs, segítünk a beszerzésében

Amit kínálunk

  • Bér: bruttó 1100 – bruttó 1200 Ft/óra (nettó 935-1020 Ft/óra)

Foglalkoztatás jellege

  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános