Toronydaru kezelőt keresünk dunaújvárosi logisztikai csapatunkba, budapesti és vidéki kiszállásokkal

Grabarics Építőipari Kft.
Dunaújváros
Nettó 2 500 Ft / Óra
2022. 04. 27.

A Grabarics Építőipari Kft. logisztikai csapatába toronydaru kezelő kollégát keresünk!

Központi bázisunk Dunaújvárosban van. Jelenleg Balatonlellén és Budapest II. kerületben folyó projektünkhöz keressük leendő munkatársunkat!

Feladatok

  • Generálkivitelező cégünk építési helyszínein felállított toronydaru kezelése.

Elvárások

  • Toronydaru kezelésben szerzett minimum 2 éves gyakorlati tapasztalat
  • 32 582 02 azonosító számú Építő- és anyagmozgató gép kezelője, emelőgépkezelő (kivéve targonca) megnevezésű OKJ bizonyítvány
  • B vezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • piacképes fizetést;
  • munkaruhát;
  • azonnali kezdési lehetőséget;
  • biztos, stbali munkahelyet, ahol hosszú távra lehet tervezni.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!