Betanított kenéstechnikai munkakörbe kollégát keresünk

Kis létszámú munkahelyre várjuk új kollégák jelentkezését.

Versenyképes bérezés.

Feladatok

  •  A hűtő, kenőanyagok szintellenőrzése
  •  Koncentrációmérés
  •  Emulzió utántöltések a megfelelő koncentrációval
  •  A gépek alatti tálcákba leszivárgott emulzió, hűtőfolyadék, beleesett forgács felszívása
  •  Kenőanyagok utántöltése
  •  Kenőanyagok és emulziós folyadékok utántöltéseinek számítógépes rögzítése.
  •  Gépek hűtőtartályainak ellenőrzése, ahol lehetséges a hűtőfolyadék felszínén lévő olaj leszívása.
  •  Cirkulációs kör dugulásainak megszüntetése
  •  Megbízott kezeli a Megbízó tulajdonát képező visszaforgató berendezést (használt emulzió betöltés; emulzió állapot javítása szűréssel, adalékolással; visszaforgatás a kijelölt berendezésekbe).

Elvárások

  • Jó kommunikáció
  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Számítógépes ismeret

Előnyök

  • Forgácsolásban járatos
  • Géplakaos
  • Karbantató
  • Műszaki beállítottság

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járás térítése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!