Lejárt hirdetés

Autófényező álláslehetőség Székesfehérváron

Alba Autójavító Kft.

Egyéb szakmunka

1970. 01. 01. 01:00

Keressük csapatunk új tagját  autófényező munkakkörbe,  8 órás teljes munkaidős bejelnetett munkalehetőség, Székesfehérvár frekventált helyén lévő műhelyünkbe .

Fiatalos lendületes jól müködő cég bővülés miatt építené tovább csapatát.

Ha szeretsz és tudsz dolgozni köztünk a helyed .

Jelentkezz szakmai önéletrajzzal és keresni fogunk egy személyes találkozó megbeszélése céljából.

Feladatok

  • Autófényezés és ennek minden elő és utó munkája.

Elvárások

  • Keressük csapatunkba szakképzett autófényező kollégánkat akinek van tapasztalata és képes önnálóan dolgozni.
  • B- kategóriás jogosítvány szükséges.
  • Rugalmasság és munkaszertetet elengedhetetlen.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés - mely tükrözi a  munkád.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!