Magyar tulajdonú építőipari generálkivitelező cég keres munkatársat művezető pozícióba

Fehérvárcsurgón a Károlyi-kastély turisztikai célú fejlesztése elnevezésű projekthez keressük építésvezetőnk mellé az új művezető kollégánkat.

Feladatok

  • építésvezető munkájának támogatása
  • kivitelezési munkák helyszíni ellenőrzése
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal
  • alvállalkozók napi munkavégzésének irányítása, minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • ütemtervek kidolgozásában aktív részvétel, nyomon követése
  • projektekkel kapcsolatban felmerülő egyéb művezetési feladatok ellátása
  • egészség-, és munkavédelmi, valamint biztonsági előírások betartatása

Elvárások

  • szakmai gyakorlat
  • határozott fellépés
  • önálló munkavégzés
  • MS-Office megbízható ismerete
  • kiviteli tervek magabiztos értelmezése
  • jó szervezőkészség
  • E napló vezetése
  • kivitelezésre érkező anyagok minőségi és mennyiségi átvétele
  • problémamegoldó képesség

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • 1-3 év építkezésen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • biztos, hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidő
  • versenyképes bérezés, pontos kiszámítható bérezési morál
  • projekt prémium
  • mobiltelefon, laptop biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!