Szakmunka

Asztalos/ács végzettségű kollégákat keresünk Székesfehérváron

Fizetés: Bruttó 0 - 370000 / hónap
2020. 11. 04. 09:02

Az Adu Alba Kft. ( www.adualba.hu) székesfehérvári üzemébe keres asztalos/ács szakmunkás végzettséggel és többéves szakmai tapasztalattal is rendelkező kollégákat.
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Kiemelkedő bérezés, 1 műszakos munkarend.

Nettó 230.000-260.000 Ft/hó közötti fizetés, amely változhat megegyezés szerint a szakmai képzettség és tapasztalat függvényében.

Állás, munka területe(i):

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Gyártás, Termelés

Munkavégzés helye:
8000 Székesfehérvár, Finn utca 5.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • Asztalos ipari feladatok végzése
  • Összeszerelési munkálatok végrehajtása munkautasítások alapján: raklapok, fa csomagoló ládák, tengerálló csomagolások.

Elvárások:

  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • 1 műszakos munkarend (6.00-14.15 között hétköznapokon)
  • Nettó 1300-1500 Forintos órabér között,
  • 13.havi juttatás
  • Hosszú távú, biztos munkahely