Faipari betanított munkás kollégákat keresünk Székesfehérváron

Székesfehérvár
Bruttó 300 000 Ft / hónap
2020. 10. 20.

Az Adu Alba Kft. ( www.adualba.hu) székesfehérvári üzemébe keres faipari betanított munkás kollégákat.

Kiemelkedő bérezés, 1 műszakos munkarend.

Nettó 200.000-240.000 Ft/hó közötti fizetés, amely változhat megegyezés szerint a szakmai képzettség és tapasztalat függvényében.

Munkavégzés helye:

  • 8000 Székesfehérvár, Finn utca 5.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Faipari feladatok (fa anyagok méretre szabása, összeállítása:szegelés, csavarozás) végzése, valamint összeszerelési munkálatok végrehajtása a csoportvezető utasításai alapján: raklapok, fa csomagoló ládák, tengerálló csomagolások.

Elvárások

  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarend (6.00-14.15 között hétköznapokon)
  • Nettó 1200-1430 Forintos órabér között,
  • 13.havi juttatás
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Bejárási támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!