Mérnök, műszaki, villamossági

Villamos tervező mérnök állás Székesfehérváron

2020. 09. 02. 15:48

Főbb feladatok:

  • tervező mérnökökkel a munkaadó projektjeiben az egyedi berendezések, és prototípus gépek elektromos, mikrohullámú technikai és rádiótechnikai rendszerének tervezése és fejlesztése az előírt szabványok figyelembevételével,
  • elektromos készülékekkel vagy alkatrészekkel, áramkörökkel, félvezetőkkel és rendszerekkel kapcsolatos tervezés végzése,
  • készülékek és eljárások kifejlesztése, villamos rendszerek, áramkörök és alkatrészek, tesztelése céljából,
  • a termelési vagy üzembe helyezési módszerek, anyagok és minőségi szabványok meghatározása, valamint az elektromos termékek és rendszerek előállításának vagy üzembe helyezésének irányítása,
  • ellenőrző szabványok és eljárások kidolgozása a villamos rendszerek, motorok és berendezések hatékony és biztonságos működése érdekében,
  • az elektromos, villamos rendszerek terveinek dokumentálása.

Elvárások:

  • Szakirányú mérnöki végzettség
  • 1-5 év gyakorlat

Előnyök:

  • Élelmiszeripari gépgyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Várható havi bruttó kereset: versenyképes fizetés + juttatás + továbbképzés, határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában.