Kereskedelem, értékesítés

Műszaki Eladó, értékesítő állás Székesfehérváron

2020. 07. 21. 12:29

Nyomtató kellékekkel foglalkozó cég újonnan nyíló üzletébe keres munkatársakat.

Eladóként a Te feladatod lesz, az üzletbe érkező érdeklődők fogadása, kellékekanyagok forgalmazása,értékesítése és a nyomtatókellékek újratöltése!

Ha stabil hosszútávú munkát keresel és rendelkezel bolti eladói tapasztalattal akkor lehet, hogy téged keresünk.

Ahhoz, hogy ezt a munkakört eredményesen tudd végezni szükséged lesz jó kommunikációra, emberismeretre, képességre a bizalom kialakításához. Nem baj, ha kitartó vagy és rendelkezel „bolti értékesítői” tapasztalatokkal, műszaki vonalon.

Kizárólag műszaki beállítottságú jelentkezőket várunk!!

Munkavégzés helye: Auchan Áruház Székesfehérvár

Feladatok:

  • Céghez érkező ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • Szaktanácsadás a termékek kiválasztásához
  • A kereskedelmi adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Nyomtatókellékek újratöltése

Elvárások:

  • Kereskedelmi (eladói) tapasztalat
  • Tapasztalat kasszakezelésben
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas Beosztás