Kereskedelem, értékesítés

Műszaki Eladó, értékesítő állás Székesfehérváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
2020. 09. 18. 14:59

Nyomtatókellékekkel foglalkozó cégünk új munkatársat keres eladó / értékesítő pozícióra.

Munkavégzés helye: Auchan Áruház Üzletsor - Székesfehérvár

Feladatok:

  • A nyomtatókellékekkel kapcsolatba tájékoztatás nyújtása a vásárlók számára
  • Szaktanácsadás a termékek kiválasztásához
  • Vásárlók kiszolgálása, nyomtatókellékek újratöltése
  • Pénztárgép használata, számlák készítése
  • Üzlet feltöltése, polcokra kihelyezés
  • Az üzlet mindennapi munkafolyamataiban való aktív részvétel
  • A kereskedelmi adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése

Elvárások:

  • A munkakör betöltéséhez jó kommunikációs készség, valamint számítógépes alapismeretek szükségesek
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Barátságos, segítőkész személyiség
  • Nyitottság új dolgok elsajátítására
  • Minimum középfokú végzettség
  • Megbízható, önálló, pontos munkavégzés
  • Stabil hosszútávú munkát keresel

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat
  • Kereskedelmi (eladói) tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Betanulás alatt lehetőséged lesz a nyomtatókellékekkel kapcsolatos információk elsajátítására
  • Megbízható munkavállalóknak stabil és kiszámítható munkahelyet kínálunk, rugalmas időbeosztással, versenyképes fizetéssel