Kereskedelem, értékesítés

Főállású bolti eladó kollégát keresünk nívós székesfehérvári belvárosi cipőüzletbe

2020. 07. 17. 16:01

Főállású bolti eladót keresünk nívós belvárosi cipőüzletbe

Feladatok és elvárások:

  • kereskedelmi végzettség és gyakorlat
  • optimális árureprezentáció biztosítása, raktározás és leltárrend betartása
  • vevőorintált szemlélet
  • változó beosztású munkarendben történő munkavégzés
  • példamutató, következetes és rugalmas személyiség
  • lojalitás, megbízhatóság
  • számítógépes ismeretek (MS Windows, Office, Internet)

Ideális jelöltünk:

  • 20 és 45 év közötti ápolt, jómegjelenésű személy
  • gyakorlattal rendelkezik a felsőruházati eladói szakmában
  • divatszakmát szereti, a divat – elsősorban a lábbelik – iránt érdeklődő
  • szabadidejét rugalmasan tudja beosztani
  • a szombati munkavégzést könnyen meg tudja oldani

Amit kínálunk:

  • versenyképesen magas bruttó alapbér + forgalomarányos jutalék
  • munkaszerződés szerinti, bejelentett foglalkoztatás
  • kiváló munkahelyi körülmények egy jó csapatban
  • fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • havi 160 órás munkaidő intervallum, teljes foglalkoztással

Munkakezdés: azonnal

Fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kizárólag székesfehérváriak jelentkezését várjuk!

Feladatok:

  • kiskereskedelmi értékesítés
  • vevőorintált szemlélettel történő kiszolgálás