Raktározás, logisztika

Logisztikus/beszerző munkatársat keresünk Székesfehérvár és környékén

Munkavégzés helye: Székesfehérvár és környéke
2020. 06. 05. 10:43

Van tapasztalatod logisztika/ beszerzés területén?

Érdekel a bútorozás-és belsőépítészet?

Beszélsz nyelvet, és szívesen tanulsz új dolgokat?

Esetleg a hazai/nemzetközi piac sem áll távol tőled?

Csatlakozz a csapatunkba!

A GARZON BÚTOR ZRT.-A BÚTORGYÁR- LOGISZTIKUS / BESZERZŐ munkatársat keres

Feladatok:

FELADATOK, MELYEKET RÁDBÍZNÁNK:

  • A Gyártáshoz-és értékesítéshez kapcsolódó termékek, alapanyagok beszerzése
  • Kapcsolattartás partnerekkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Rendelések nyilvántartása, dokumentálása
  • A Zrt. által eladott termékek dokumentálása
  • Új források felkutatása, költségoptimalizálás
  • Áruk bevételezése, logisztikai támogatás

Elvárások:

A MI ELKÉPZELÉSÜNK RÓLAD:

  • Angol vagy német nyelv kommunikációképes használata
  • Középfokú logisztikai végzettség vagy beszerzési tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Office (excel kiemelten) alkalmazások ismerete
  • Magabiztos és meggyőző tárgyalókészség, szolgáltatói szemlélet és munkavégzés; rugalmasság és tolerancia; pontosság; az új ismeretekre való nyitottság, eredményorientált személyiség

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

AMIT MI KÍNÁLUNK NEKED:

  • A hazai-és a nemzetközi bútorpiac szereplői vagyunk
  • Magas színvonalú, innovatív szakmai környezet; egyedi bútorok tervezésével és kivitelezésével foglalkozunk
  • Stabil, nagy múltú vállalati háttér áll mögöttünk
  • Összetartó csapat, családbarát cégkultúra vár
  • További információ a Garzonról: https://garzonfurniture.com/