Kereskedelem, értékesítés

Cipő webshop-asszisztens kollégát keresünk Székesfehérváron

2020. 04. 30. 12:37

Cipőbolti tapasztalattal, és webáruház kezelési gyakorlattal webshop-asszisztens kollégát keresünk Székesfehérvár belvárosában.

Minőségi cipőüzleteinket támogató webshop-asszisztens munkakör követelményei alapvetően a következők:

háttérmunkában tapasztalattal, photoshop készséggel és jó kommunikációs készséggel rendelkezik; webáruházunk arculatának építésében aktív, termékeink befotózását és feltöltését – betanítás után – önállóan elvégzi, internetes rendelések számlázását, csomagküldő szolgálat felé továbbítását ellátja, telefonos rendeléseket fogadja.

Emellett kiskereskedelmi üzleteinkben – igény szerint – az értékesítési feladatokat is elsajátítja, kassza-kezelést, ügyviteli rendszerünk kezelését készségszinten megtanulja.

Ideális pályázónk kreatív, nyitott az új kihívások iránt, precíz, munkájára igényes, összeszedett és pozitív beállítottságú, befogadó személyiség.

Működő webáruházunk országosan elismert, több mint 93 ezer Facebook követővel az egyik legjobban prosperáló cipő-webshop, amely székesfehérvári márkaboltok raktáron lévő árukészletének értékesítésével nyújt kimagasló szolgáltatást.

Kizárólagos importőrként németországi cipőápolók és talpbetétek forgalmazójaként komplex szolgáltatást nyújtunk ügyfeleinknek; álláspályázatunk részben ennek a szegmensnek a kiszolgálásban is kínál lehetőségeket.

Amit ajánlunk: versenyképes jövedelem, hosszútávon tervezhető bónuszok, ideális munkakörülmények, béren-kívüli juttatások.

Fényképes önéletrajzát motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kezdés – állásinterjú és próbanap után – azonnal lehetséges, hosszútávra, határozatlan munkaviszonyban.