Mérnök, műszaki, villamossági

Minőségbiztosítási mérnök álláslehetőség Székesfehérváron

2020. 02. 27. 14:39

Minőségbiztosítási mérnök álláslehetőség Székesfehérváron.

Feladatok:

  • Kialakítja egy termelő és/vagy szolgáltató vállalat minőségbiztosítási rendszerét, a rendszert szakszerűen működteti, ellenőrzi és felügyeli, részt vesz az elemzésben és a folyamatos fejlesztésben;
  • minőségügyi célok meghatározása;
  • reklamációs információk begyűjtése és kezelése;
  • a termék minőségével kapcsolatos belső és külső jelentések elkészítése;
  • folyamatauditok végrehajtása;
  • beszállítói auditok végzése;
  • minőségbiztosítási módszerek alkalmazása;
  • minőségi problémák megoldása;
  • a vállalat minőségirányítási és minőségbiztosítási rendszerének felügyelete, működtetése, elemzése és folyamatos fejlesztése;
  • a gyártási minőség és a vevői elégedettség nyomon követése és fejlesztése;
  • új berendezések tervezésének, fejlesztésének támogatása.

Elvárások:

Munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú végzettség,
  • 1-3 év tapasztalat műszaki területen,
  • nyelvtudás: középfokú angol és vagy német szükséges

Előnyök:

  • gépgyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + juttatás + továbbképzés
  • határozatlan idejű szerződés
  • heti 40 órában.