Oktatás, fordítás, tolmácsolás

Személyes ügyfélkapcsolati munkakörbe keresünk kollégákat, digitális nyomdaipari feladatokra

2020. 01. 23. 09:01

Székesfehérvári üzletünkbe, fiatal csapatba, versenyképes fizetéssel, nyomdai munkákhoz és ügyfélkiszolgálói feledatokra munkatársat keresünk.

Feltétel középfokú számítógépes ismeret, felhasználó szintű Photoshop, Adobe Design használata, pénztárgép kezelés.

Jelentkezés emailben a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Megrendelések elkészítése (nyomtatás, kötészet stb.) pénztárgépkezelés, szükség esetén szakmai tanácsadás

Elvárások:

  • logikus gondolkodás, gyakorlatiasság
  • jó kommunikációs készség
  • állóképesség

Előnyök:

  • Számítógépes ismeret, felhasználó szintű Photoshop, Adobe Design használata, pénztárgép kezelés.
  • Székesfehérvári lakóhely.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
  • kiszámítható, megbízható fizetés
  • kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok
  • változatos munka
  • kellemes munkakörnyezet