Fizikai, segéd, betanított munka

Betanított munkára keresünk egy női munkatársat Pákozdon

Munkavégzés helye: Pákozd
2019. 11. 25. 14:31

Cégünk saját termék gyártásával, összeszerelésével és értékesítésével foglalkozik.

Munkavégzés helye: Pákozd

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet fényképes önéletrajzzal.

Precíz, munkájára igényes, dinamikus, önállóan dolgozó jelentkezőket várunk egy műszakos munkarendben az alábbi munkakörben:

  • Operátor   – 1 fő női munkatárs

Feladatok:

  • saját termékünk  összeszerelése, betanított feladatok elvégzése

Előny:

  • összeszerelési, gyártási tapasztalat

Elvárások:

  • összeszerelési, gyártási tapasztalat