Adminisztrációs, pénzügyi munkatárs székesfehérvári startupnál

RHND Kft.
Székesfehérvár
Bruttó 200 000 Ft - 350 000 Ft / hónap
2019. 09. 27.

Startup cégek (elsősorban IT-vállalkozások) adminisztrációjának elvégzéséhez keressük új  munkatársunkat, Székesfehérvár belvárosában nyíló új irodánkba.

A munka nagy része automatizált, szoftveres, így elsősorban olyan kollégát keresünk, akinek nem okoz kihívást különböző szoftverek, CRM-ek használata, kommunikáció az ügyfelekkel, partnerekkel magyar (és néha angol) nyelven.

Kellő rugalmassággal állunk munkatársainkhoz, elfogadott a home office, a rugalmas munkaidő.

A munkavégzés esetenként Budapesten történik.

Feladatok

  • Céges adminisztráció, szerződések, teljesítés igazolások kitöltése, aláírások begyűjtése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Számlázás
  • Postázás, dokumentumok scannelése, lefűzése, egyéb irodai munkák

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség magyarul és angolul
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • KKV-s szakmai tapasztalt preferált
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

  • Kisvállalkozásnál, esetleg startupnál szerzett munkatapasztalat előny, ennek hiánya azonban nem kizáró.
  • Könyvelői végzettség előny

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrierlehetőség  gyorsan növekvő vállalkozásban
  • Változatos munka
  • Rugalmas munkavégzés
  • Home office lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítményalapú bónuszok
  • Céges telefon, laptop

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott