Kereskedelem, értékesítés

Polcszervizes álláslehetőség Dunántúlon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár és környéke
2019. 08. 08. 10:19

Akarsz egy jó csapat tagja lenni?

Szeretsz önállóan, rugalmasan dolgozni?

Tapasztalattal rendelkező polcszervizes munkatársat keresünk hosszú távra, termékkínálló állványok (zokni, harisnya) rendbetételére és töltésére.

Cégünk székhelye Egerben található, a munkavégzés helye Dunántúl.

Feltételek:

  • B kategóriás jogosítvány, jó kommunikációs készség, felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Ha mindez felkeltette az érdeklődésedet, és megfelelsz a feltételeknek, akkot várjuk fényképes önéletrajzodat fizetési igény feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Termékek termékkínálló állványon történő rendezése
  • Állványtöltés
  • Kiszállítás

Elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Jogosítvány, nagy vezetési rutin
  • Szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munklalehetőség
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Gépjármű
  • Telefon