Lejárt hirdetés

Székesfehérvári telephelyünkre gépkezelő/csomagoló/minőségellenőr munkatársakat keresünk

Workerline Kft.

Betanított munka

Nettó 1000 / óra
2020. 11. 04. 14:13

Székesfehérvári telephelyünkre (ALBA IPARI PARK)  GÉPKEZELŐKET/CSOMAGOLÓKAT illetve MINŐSÉGELLENŐRÖKET keresünk.

Munkafeladat: gépi darabolás / ellenőrzés / csomagolás illetve Minőségellenőrzés

Órabér:

  • Gépkezelő csomagoló Nettó 1000 Ft -tól
  • Minőségellenőr Nettó 1200 Ft-tól

Utazási költségtérítés (100%), Mozgóbér, túlóra pótlék,

Munkaidő: Hétköznap 8 óra, Teljes bejelentés

  • Gépkezelő csomagoló: 2 műszak vállalása
  • Minőségellenőr : 3 műszak vállalása

Munkásjáratot és szállás nem tudunk biztosítani!

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Iroda: Székesfehérvár, Zsurló utca 14. M59 Ipari Park D4 csarnok (H-P 06.00h-14.00h)

Telefon: 0630/ 55 721 24

Feladatok

  • Alu profilok mértere vágása kézi darabolással (vágógéppel), késztermékek ellenőrzése (méret ellenenőrzés), csomagolása utasítás alapján.
  • Minőségellenőrzésnél műveleti utasítás szerint a termékek vizuális ellenőrzése,

Elvárások

Előnyök

  • Székesfehérvári lakhely
  • fémipari végzettség
  • targoncás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil, családias munkakörnyezet egy több mint 10 éves magyar tulajdonú vállalkozásnál

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz megadása kötelező!