Targoncavezető állás Székesfehérváron

G.E.B.E. Kft.
Székesfehérvár
Nettó 200 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2019. 06. 17.

A G.E.B.E. Kft. az 1997. évben történt megalapítása óta folyamatosan végzi tevékenységét a logisztika területén, azon belül is kiemelt szerepet tölt be a fuvarozás, raktározás és értéknövelő szolgáltatások piacán. Munkavállalóink száma a cégalapítást követően és azóta is növekszik, jelenleg már meghaladja a 170 főt. Cégünk, ennek a fejlődésnek köszönhetően keresi munkavállalóit, akik kedvelik a családias légkört, igényes környezetet, lelkes csapatot, és egy stabil jövőképű, hosszú távú munkalehetőséget kínáló munkahelyen szeretnének dolgozni a következő pozícióban:

Feladatok

  • Árumozgatás csoportvezető utasításai alapján
  • Raklapok állványrendszerből/tömbből történő ki- és betárolása
  • Leltárakban, készletellenőrzésekben történő aktív részvétel

Elvárások

  • Targoncavezetői okj bizonyítvány
  • Érvényes gépkezelői jogosítvány
  • 3 vagy 4 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Akár 350 000 HUF-ot meghaladó bruttó bér (alapbér, műszakpótlék, jutalom, cafetéria)
  • Ingyenes buszjárat Székesfehérvár környező településeiről vagy a bejárás támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott