Adminisztráció, irodai munka

Nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cég ügyintéző kollégát keres székesfehérvári irodájába

Munkavégzés helye: Székesfehérvár és környéke
Fizetés: Nettó 150000 - 250000 / hónap
2019. 05. 22. 10:03

Cégünk több mint tíz éve nemzetközi szállítmányozással és fuvarozással foglalkozik és bővülés miatt új kollégát keresünk belvárosi irodánkba.

Feladatok:

  • A munkakör magában foglalja a megbízások  és menetlevelek rögzítését a rendszerünkben, számlázást,  adatbázis kezelést , kapcsolattartást a megbízókkal alvállalkozókkal.
  • Sikeres betanulás esetén a fuvarszervezés is a feladatok között szerepel.

Elvárások:

  • Érettségi, számítógépes ismeretek, angol vagy német nyelvtudás, logikus gondolkodás, nyitottság új dolgok megtanulására, csapatszellem.

Előnyök:

  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, jó probléma megoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • Kiemelten versenyképes bérezés. Kellemes munkahelyi légkör.
  • Lelkes vidám csapat.
  • Hosszú távú biztos megélhetés.