Építőipar, építészet

Műszaki előkészítő munka Székesfehérváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Fizetés: Bruttó 250000 - 300000 / hónap
2019. 04. 11. 10:00

Cégünk 2008-ban alakult meg.

Társaságunk fő profilja irodaépületek, hidak, lakóparkok, egyéb épületek szerkezetépítéséhez kapcsolódó zsaluzási, betonozási, betonacél szerelési tevékenység.

Székesfehérvári irodaházunkba keressük leendő műszaki előkészítői kollégánkat, az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Építőipari árajánlatok, költségvetések készítése
  • Mennyiségi számítások, árképzés készítés
  • Szerződések előkészítése
  • Belső nyilvántartások vezetése, utókalkulációk elvégzése
  • Anyagrendelések koordinálása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal

Elvárások:

  • Szakirányú, minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Számítógépes ismeretek
  • Építőanyagok, építési technológiák ismerete
  • Önállóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • Megoldásközpontú, kreatív és eredménycentrikus gondolkodásmód

Előnyök:

  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • több éves munkatapasztalat
  • AutoCad ismeretek

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő
  • Családias hangulat