Informatika, telekommunikáció

Windows Rendszergazda/Informatikus munkakörben álláslehetőség Székesfehérváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
2019. 02. 28. 13:46

Improve IT Engineering Kft. kis-és középvállalatoknak nyújt helyszíni rendszergazda szolgáltatást szerver és kliens üzemeltetés terén, valamint mérnöki tanácsadást. webcím: www.improveit.hu

Fiatal, dinamikus csapatunk bővítésére munkatársat keresünk az alábbi pozícióba.

Informatikus-Windows Rendszergazda

Feladatok:

  • Szerverek üzemeltetése és karbantartása
  • Ügyfelek által bejelentett hibák elhárítása
  • Rendszergazdai feladatok ellátása Windows operációs környezetben,
  • Informatikai hálózat üzemeltetése, konfigurálása,
  • Windows alapú rendszerek helyszíni üzemeltetése kiszállások formájában és távoli segítségnyújtá

Elvárások:

  • 18-25 év közötti pályakezdő fiatal
  • szakmai érettségi vagy OKJ rendszergazda szakképzettség vagy egyéb releváns végzettség
  • hálózatkezelési – és hardver ismeretek
  • Office 365 ismerete
  • informatikai tartalmú dokumentumok (leírások, üzemeltetési utasítások) angol nyelvű megértése
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés, nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet
  • B kategóriás jogosítványAmit kínálunk:
  • Kiemelkedően igényes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Szakmai projektek elvégzése

Munkaidő: napi 8 óra

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

webcím: www.improveit.hu