Pályakezdő bérelszámoló kollégát keresünk székesfehérvári könyvelőirodába

Kilman Consulting Kft.
Székesfehérvár
Bruttó 200 000 Ft - 260 000 Ft / hónap
2019. 01. 10.

Székesfehérvári könyvelőiroda keres pályakezdő munkatársat bérszámfejtési feladatok ellátására.

Feladatok

  • Munkavállalók személyi adatainak rögzítése, jenléti ívek ellenőrzése, adatok exportálása bérszámfejtő programba.
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése, Adatszolgáltatások, statisztikai jelentések elkészítése

Elvárások

  • Középiskolai végzettség,
  • Microsoft World, Excel programok ismerete.
  • Bérügyintézői vagy számviteli ügyintézői végzettség előnyt jelent.

Előnyök

  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség,
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség, képzési támogatás,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Rugalmas munkaidő.

Amit kínálunk

  • Támogató és barátságos környezet,
  • Segítőkész kollégáidhoz illetve vezetőidhez bármikor fordulhat,
  • Fiatal, innovatív és profi csapat része lehet, ahol még többet elsajátíthat a szakmáról.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!