Kereskedelem, értékesítés

Műszaki promóter munkakörben álláslehetőség Székesfehérváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Fizetés: Nettó 1600 - 1800 / Óra
2018. 11. 03. 15:43

*Promóter / Műszaki értékesítő* pozícióba munkatársakat keresünk. A munkavégzés helye: * Székesfehérváron műszaki és telekommunikációs üzletekben A munkavégzés ideje: heti 2-5 nap Ideális jelölt vagy, ha az alábbiakkal rendelkezel: • középfokú végzettség; • hiteles megjelenés; • kiváló kommunikációs képesség; • nagy előny a promóteri vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat, valamint műszaki végzettség. Legfőbb feladataid: • promótált termékek forgalmának növelése; • vásárlók/érdeklődők szakszerű tájékoztatása; • termékek értékesítése; • márka képviselete; • képzéseken és megbeszéléseken történő rendszeres részvétel; • reklámanyagok, prospektusok kihelyezése és feltöltöttségek ellenőrzése. Amit ajánlunk: • versenyképes órabér (akár 1800Ft-os órabér); • rugalmas munkarend; • karrier lehetőség, szakmai fejlődés; • dinamikus, fiatalos légkör; • folyamatos képzés, tréning. Jelentkezés módja: Ha úgy érzed szívesen dolgoznál egy fiatal csapattal, várjuk fényképes önéletrajzodat *promoterleszek@hps.hu* címre, „promóter” jeligével.