Egyéb munkalehetőségek

Leltározó munkatársat keresünk középfokú végzettséggel Székesfehérvár és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
2018. 04. 24. 12:35

*FŐBB FELADATOK:* * Épületek, tantermek, informatikai eszközeinek, bútorainak vonalkódos leltározásához keresünk munkatársakat. 2018. áprilistól (1,5 hónap). *Leltározó feladata:* * A megjelölt városban, és környéki településeken, az iskolák leltározása, a kijelölt leltárfelelőssel együttműködve, egy netbook és egy vonalkód olvasó segítségével, a munkaidő 8-16 óra között, hétfőtől péntekig, folyamatosan, a munkaszüneti napok kivételével. *AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:* * középfokú végzettség * alapfokú informatikai ismeretek *AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:* * B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin * hasonló munkakörben szerzett tapasztalat * ha az utazás nem jelent gondot *AMIT KÍNÁLUNK:* * Bruttó 1350ft/óra (fix 8 óra/nap) * Munkavégzéshez megtett utazás teljes költségtérítése * Fiatalos csapat részeként, önállóság Jelentkezni lehet a *koczka.viktoria@griffsoft.hu* e-mail címen lehet.