Vendéglátás

Londíner állás német és/vagy angol nyelvtudással Székesfehérvár és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár és környéke
2018. 04. 05. 08:25

*Londíner* Feladatok: • Érkező és utazó vendégek poggyászainak hordása, megőrzése • Egyik szobából a másikba történő áthelyezés végrehajtásában való segítségnyújtás • A hall rendjének figyelemmel kísérése, tisztaságának folyamatos biztosítása • Házon belüli és házon kívüli megbízások (komissiók) teljesítése pl: jegyvásárlás, csekkek feladása • A Recepció utasítására bekészítések vendégszobába való felvitele és a Recepció munkájának támogatása • A szálloda halljában elhelyezett programtájékoztató kiadványok kezelése Elvárások: • Német és/vagy angol nyelv legalább kommunikációs szintű ismerete • Átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség • Jó problémamegoldó képesség • Vendégorientált hozzáállás • Erős csapatjátékos szellem • Nyitott, pozitív attitűd Előny: • Szállodai tapasztalat • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat • Más idegen nyelv ismerete Amit kínálunk: • Előrelépési lehetőség • Versenyképes jövedelem • Hosszú távú, megbízható munkahely • Barátságos, fiatal munkahelyi légkör Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajz beküldésével, a bérigény és a pozíció megjelölésével e-mailben a *hr@velencespa.com* vagy postai úton a *VRS Part HOTEL Kft., 2481 Velence, Pf. 9.* címen lehet.